تکنوکلاینت
ویدئو

معرفی هدست HP Reverb G2

در خدمت شما هستیم با معرفی هدست HP REVERB G2 که برای استفاده از دنیای واقعیت مجازی و متاورس استفاده می شود و گیم های سه بعدی که برای پلتفرم ویندوز ساخته و پرداخته شده است.با این دستگاه می توانید خود را در دنیای مجازی سه بعدی به چالش بکشید و گستره بسیاری از کارها هست که می توانید انجام دهید از بازی گیم های سه بعدی گرفته تا فعالان مارکت NFT و بویژه در حوزه طراحی های سه بعدی می توان از این دستگاه استفاده کرد.
دستگاه HP REVERB G2 آخرین و پخته ترین محصول کمپانی HP در حوزه محصولات VR می باشد که شایان توجه هست که کمپانی HP هم در بعد طراحی و هم در بعد کیفیت و کارکرد پختگی و تجربه خود را در این دستگاه متبلور کرده است و ما با یک محصول کاملا ایده آل و مینیمال طرف هستیم که عملکردی کم نظیر را در اختیار کاربران قرار می دهد.
استفاده از این دستگاه روی کامپیوتر ها و لپتاپ های متوسط رو به بالا امکان پذیر هست که در ادامه حداقل منابع سخت افزاری لازم را برای شما خواهیم گذاشت.
GPU: NVIDIA® GeForce® GTX 1080 or better
CPU: Intel® Core™ i5, i7, equivalent or better or AMD Ryzen 5 equivalent or better
Memory: 8 GB RAM or more
Video Output: DisplayPort™ 1.3
Operating System: Windows 10 May 2020 update or later
اطلاعات بیشتر را می توانید در داخل ویدئو ببینید و بشنوید.

کمپانی تکنو کلاینت اولین و تنها وارد کننده این محصول زیبا و کارامد در ایران هست که علاقه مندان این حوزه می توانند برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما در تماس باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.