تکنوکلاینت
ویدئو

پیاده سازی RDP زیروکلاینت cx0

در این ویدیوی آموزشی RDP قصد داریم با ساده ترین روش ممکن با استفاده از یکی از زیروکلاینت های کمپانی Dell Wyse، مدل CX0 به صورت ریموت به سرور متصل شویم و از دسکتاپ مجازی خود استفاده کنیم.

در ابتدا به معرفی این زیروکلاینت می پردازیم و سپس نحوه پیاده سازی را در این ویدئو خواهیم دید.

زیروکلاینت Dell Wyse CX0 یکی از زیروکلاینتهای محبوب در بین هزاران زیروکلاینت موجود در بازار هست .

از این جهت این زیروکلاینت بسیار محبوب است که توسط یکی از کمپانی های مطرح و دوست داشتنی تولید کننده زیروکلاینت یعنی DELL تولید و عرضه شده است .

کمپانی DELL که سفارش ساخت این زیروکلاینت را به کمپانی زیرمجموعه خود یعنی Wyse سپرده است تواسنته در عرصه زیروکلاینت به محبوبیتی دوچندان دست پیدا کند .

این زیروکلاینت که از سری زیروکلاینت‌های Cx هست با کد توزیع C10 یا CX0 به بازار عرضه شده است .

این زیروکلاینت با برخورداری از پردازنده یک گیگاهرتزی از خانواده VIA و در کنار آن استفاده از حافظه ی رم 512 مگابایتی می‌تواند به‌راحتی از پس وظیفه خود بربیاید .

همچنین 128 مگابایت حافظه ی فلش در این زیروکلاینت برای ذخیره ی فریمور این زیروکلاینت در دل آن جای داده شده است.

هرگاه بحث زیروکلاینت و استفاده از آن در سازمان ها و ارگان ها به میان می‌آید بدون شک یکی از گزینه هایی که روی میز مدیران خواهد بود زیروکلاینت‌های این کمپانی هست .

در اینجا هم یکی از بهترین زیروکلاینتهایی که میتوان مثال زد زیروکلاینت CX0 خواهد بود .

بدون شک بهترین گزینه برای مجازی سازی استفاده از این زیروکلاینت هست .

این زیروکلاینت در استفاده از پروتکل Citrix تبحر خاصی دارد . همچنین علاوه بر این پروتکل ، این زیروکلاینت از پس حضور در شبکه‌ی مبتنی بر Microsoft RDP  به‌راحتی برمی‌آید .

این زیروکلاینت در بازار رقابتی و با توجه به زیروکلاینت‌های مختلفی که در بازار وجود دارد با تکیه‌بر دو قابلیت از دیگر رقبا پیشی گرفته است .

در درجه‌ی اول قیمت بسیار خوب و به‌صرفه‌ی این زیروکلاینت است که بدون شک معضل اول مدیران ای تی هست و در درجه‌ی دوم امکاناتی است که این زیروکلاینت با توجه به قیمت بسیار پایین خود در اختیار مدیران ای تی قرار می‌دهد .

کیفیت خروجی تصویر این زیروکلاینت اچ دی هست و با چهار پورت یواس‌بی و دو پورت PS2  می‌تواند دامنه‌ی وسیعی از دستگاه‌های ورودی را پشتیبانی کند .

خیلی از کاربران عزیز تکنوکلاینت که از دستگاه CX0 استفاده میکنند دوست داشتند که قبل از خرید زیروکلاینت خود از کیفیت تصویر، سرعت، و نحوه اتصال این زیروکلاینت مطمئن شوند چرا که به دلیل قیمت رقابتی و مناسبی که این زیروکلاینت ارزان قیمت دارد ذهن را به سمت بی کیفیتی دستگاه سوق میدهد.

سپس کمپانی تکنوکلاینت برآن شد تا ویدیویی را مبنی بر عملکرد زیروکلاینت CX0 در دسترس شما عزیزان قرار دهد.

  • در این ویدیوی آموزشی RDP، زیروکلاینت Wyse CX0 را مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد و انواع پورت های ورودی و خروجی آن را بررسی خواهیم کرد.
  • برای شما عزیزان مزیت های پروتکل RDP را شرح خواهیم داد.
  • خواهیم گفت که زیروکلاینت Wyse Cx0 چه پروتکلهایی را پشتیبانی خواهد کرد.
  • مزایای پیاده سازی پروتکل RDP را با زیروکلاینت Wyse CX0 بسط خواهیم داد.

میتوانید برای راه اندازی سرور برای پروتکل RDP از آموزش گام به گام پیاده سازی RDP که مقاله آن بر روی سایت ما قرار داده است استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.