فروش انواع کیبورد با گارانتی

کیبوردها سخت افزارهایی هستند که با اتصال به سیستم های کامپیوتری می‌توان از آن ها برای واردکردن متن، اطلاعات، دادن دستور و … به کامپیوتر استفاده کرد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از گوشی‌های همراه، موبایل‌ها، تبلت‌ها و … بازهم تمام سیستم‌های کامپیوتری نیاز به وجود کیبورد دارند به طوری که هنوز هم از اهمیت زیادی در دنیای تکنولوژی برخوردار است.
از این رو کمپانی‌های مختلف ورژن های جدید و به روز شده آن را با کارایی‌های بیشتر و امکانات گسترده تر به دنیا عرضه می‌کنند.

ایده ساخت کیبورد از ماشین تحریر الهام گرفته شده است. کیبوردها یکی از پرکاربردترین تجهیزات سخت افزاری کامپیوتر است.  معمولا دارای 102 تا 104 کلید استاندارد است. کیبوردهای نسل قدیم در ابتدا از اتصال PS/2 استفاده میکردند. با پیشرفت تکنولوژی این اتصال به USB توسط سیم تبدیل شد.

درحال حاضر می توان با استفاده از پورت USB بدون نیاز به وجود سیم و یا از طریق Wireless جداگانه به سیستم وصل کرد. به طور معمول کیبوردها قابلیت اتصال به سیستم عامل های مختلف را دارند. کیبوردها ازنظر کیفیت ساخت، کمپانی سازنده، کلیدهای میانبر و … انواع مختلفی دارند.

کمپانی های مختلفی در تولید محصولات جانبی فعالیت می کنند مانند HP, Del, Acer, Lenovo,IHome, Logitech, SealSheild و … .

کمپانی تکنوکلاینت بزرگترین واردکننده محصولات IT و جانبی شامل کیبورد دست دوم و نو از معتبرترین برندهای دنیا است. ما مجموعه ای از کیبوردها را از این برندها موجود کردیم و با کمترین قیمت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دادیم. فروش انواع کیبورد دست دوم و نو با بهترین قیمت.