تین کلاینت, زیروکلاینت

سیستم HP Thin Pro & HP Smart Zero Core

سیستم HP Thin Pro & HP Smart Zero Core

تین کلاینت‌های HP بسیار انعطاف پذیر هستند به این صورت که از حالت تین کلاینت به زیروکلاینت و برعکس تبدیل می شوند. این کار با سیستم عامل‌های خود HP یعنی HP Thin pro و HP smart zero core  انجام می‌شود. این دو سیستم عامل مبتنی بر هسته لینوکس می باشند. با استفاده از این سیستم عامل ها می توانیم امنیت و کارایی سیستم را افزایش دهیم. مدیر IT می تواند تنظیمات پیکربندی را تنظیم و گزینه ها و برنامه های کاربردی را مخفی کند. شما می‌توانید دسترسی سریع به سیستم های کاربران خود داشته باشید و امتیازات، محدودیت ها و خدمات کاربران خود را در عرض چند ثانیه تعریف کنید.

سیستم عامل HP thin pro  مختص تین کلاینت های HP  هستند و سیستم عامل HP smart zero core مختص زیروکلاینت های HP می باشند.

این سیستم عامل ها ورژن های متفاوتی دارند. به عنوان مثال تین کلاینت HP t630 ورژن HPthin pro 7.1، تین کلاینت HP t610 ورژن HP thin pro 5.2 و زیروکلاینت HP t630 ورژن HP thin pro 4.4.0 با image smart zero core ساپورت می کند ساپورت می‌کند.

کمپانی تکنوکلاینت نماینده رسمی و وارد کننده انواع تین کلاینت و زیروکلاینت‌های برند HP با گارانتی معتبر می‌باشد. در این بازار پر نوسان قیمت دلار سعی ما ارائه محصولات با کمترین قیمت به شما مشتریان عزیز است. در هنگام خرید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید. تمامی محصولات دارای گارانتی معتبر شرکت تکنوکلاینت می باشند.

جهت اطلاع از لیست قیمت به روز محصولات سایت تکنوکلاینت را چک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *