TERADICI CAS IS NOW

Anyware

دسترسی امن به فضای کاری دیجیتال تقریباً از هر جایی!

با انتشار نسخه 22.07، Teradici CAS اکنون تبدیل به HP Anyware شده است. این نرم افزار سازمانی بایستی با دسترسی امن به فضای کاری دیجیتال کاربران به بازدهی آنها کمک کند. این روش نسبت به نیازهای زیرساخت، شبکه و فضاهای کاری ترکیبی رو به پیشرفت بی‌تغییر می‌ماند؛ چرا که تقریباً برای هر محیط کار یا بار کاری در پیاده سازی انعطاف دارد.  

بر پایه همان فناوری که در سال 2020 برای hp و Teradici یک اِمی در مهندسی به ارمغان آورد، HP Anyware یک تجربه بی‌نقص برای تعامل تیم‌ها با فضای کار دیجیتالی‌شان از هر جای دنیاست. با جایگزینی انتقال فایلی VPN کند و منسوخ شده، HP Anyware به بهبود پروتکل PCoIP کمک می‌کند؛ در این حالت می‌توان دسکتاپ‌های کاملاً تعاملی میان هر هاست و کاربر نهایی بدون نشت یا از دست رفتن اطلاعات داشت .

ویژگی‌ها و مزایا

کارایی و عملکرد

تعامل

امنیت

انعطاف

مزایا

می‌توان این سیستم‌ها را بر روی هر ترکیبی از محیط‌های هاست، دستگاه‌های کاربران نهایی و زیرساخت‌های شبکه مثل LAN، WAN، LTE یا 5G بدون نیاز به VPN مستقر نمود.

مزایا برای کاربران

کاربران می‌توانند از سنگین‌ترین نرم افزارهای محاسباتی و گرافیکی تقریباً از هر دستگاهی استفاده کنند و از تجربه فوق‌العاده کار کردن با آن لذت ببرند.

ویژگی‌ها

کلاینت‌ها و ایجنت‌های نرم افزاری سبک را می‌توان به سادگی نصب نمود و به صورت مرکزی برای هر زیرساخت IT مدیریت کرد.

  •  هاست‌های ویندوزی، لینوکسی و مکی شامل دسکتاپ‌ها و ورک استیشن‌های مستقل یا مجازی، دیتاسنترهای مستقر در محل، اج، ابر، محیط‌های چند ابری یا ترکیبی

کاربران نهایی تحت ویندوز، لینوکس، مک، سیستم عامل کروم، IOS یا اندروید مثل PC، مک، لپتاپ، کروم‌بوک،تبلت، مانیتورهای یکپارچه، زیروکلاینت یا تین کلاینت

برترین کاربردهای صنعتی HP Anyware

HP Anyware امکان دسترسی سازمان‌های عالی‌رتبه دولتی، رسانه‌ها، استودیوهای تولید رسانه، شرکت‌های مالی، موسسات آموزشی و … به محیط کاری ریموت را فراهم می‌کند. این نرم افزار ریموت بالاترین نیازهای امنیتی را با حفظ عملکرد گرافیکی واکنشگرا، دقیق، بی‌اتلاف و بدون اختلال تامین می‌کند.

آموزش

آموزش از راه دور و مدارس را مجهز به نوین‌ترین شیوه‌های آموزشی کنید.

پخش مستقیم

تحت هر شرایطی به استودیوهای پخش مستقیم وصل باشید و پخش زنده داشته باشید.

AEC

دسترسی همه جانبه به نرم افزارهای سنگین گرافیکی همچون BIM و CAD در هر مرحله از پروژه

رسانه و سرگرمی

هنگام ملاقات با بهترین شیوه‌های امنیت محتوای انجمن تصاویر متحرک آمریکا (MPAA) یا اطمینان از انطباق با شبکه شرکای معتمد (TPN) حجم کاری رسانه‌ها را از هر کجا مجسم کنید و با آن تعامل داشته باشید.

توسعه بازی‌های کامپیوتری

از هر جایی -خانه، استودیو یا حتی تعطیلات- می‌توانید بازی‌های فوق‌العاده و تعاملی با فریم ریت بالا و تاخیر کم، در عین حال کاملاً واکنشگرا بسازید.

امور مالی

با عملکردی امن و سریع برای تحلیل داده تصمیمات مالی بهتری بگیرید.

توسعه و تولید محصول

همکاری و کارایی تیم‌های کاری و فروشندگان از اقصی نقاط دنیا را بهبود دهید.

ارتش و دولت

دسترسی امن و کنترل داده‌های دسته بندی شده صرف نظر از هر مشکلی از هر جای دنیا

گزینه‌های راه اندازی HP Anyware

خودتان می‌توانید انتخاب کنید که در هر زیرساختی چه محیط کاری دیجیتالی داشته باشید. HP Anyware بر پایه نرم افزار Teradici CAS بوده و می‌توانید آپدیت‌های آن را برای سه کامپوننت نرم افزاری سبک وزن مورد نیاز برای راه اندازی HP Anyware دریافت کنید.

anyware-deployment

ایجنت‌های PCoIP

این ایجنت‌ها را می‌توان بر روی محیط‌های هاست ویندوز، لینوکس، مک مثل ورک استیشن‌ها یا ماشین‌های مجازی روی اج، دیتاسنتر، ابر خصوصی یا عمومی، ابرهای چندگانه یا به عنوان بخشی از محیط ترکیبی نصب نمود.

کلاینت‌های PCoIP

این کلاینت‌ها را می‌توان بر روی دستگاه‌های ویندوزی، لینوکسی، اندرویدی، مک، IOS و سیستم عامل کروم شامل PC، مک، لپتاپ، تبلت، کروم بوک یا تین کلاینت نصب نمود.

Anyware Manager

Anyware Manager را می‌توانید روی محیط هاست خود نصب کنید. یا اینکه مدیران IT می‌توانند برای نظارت سریع و آسان بر کانکشن‌های PCoIP و مدیریت دسترسی کاربر به فضاهای کاری دیجیتال اشتراکی از آن استفاده کنند.

چگونه بخریم؟

anyware-monitor

یک قدم به ریموت کردن محیط کاریتان نزدیکتر شده‌اید!

اشتراک‌های سازمانی هر نرم‌افزاری به شما امکان می‌دهد بر اساس تقاضای داخلی خود برای دسکتاپ‌ها و ایستگاه‌های کاری راه دور مقیاس کنید. اشتراک شما بر اساس تعداد اتصالات PCoIP همزمان استفاده شده (حداقل 5) است. راه دیگر برای فکر کردن در مورد آن این است که برای اتصال پول پرداخت کنید، نه نرم افزار

دسترسی به امکاناتی همچون:

جدیدترین نسخه‌های ایجنت‌ها و کلاینت‌های PCoIP و Anyware Manager را دانلود کنید.

24x7 support from HP-Teradici, the inventors of PCoIP technology

دسترسی به این قابلیت برای مدت محدود

جدیدترین نرم افزارها، فرمورها برای زیروکلاینت‌های PCoIP