تضمین کالای اصلی

کمپانی تکنوکلاینت اصالت همه کالاهایش را تضمین و همه آنها را با گارانتی اصلی و معتبر این کمپانی عرضه می‌کند. از آنجاکه مجموعه ما کالاهای خودرا مستقیم و از مجاری قانونی وارد میکند، مشتریان می توانند از معتبر بودن کالاها و صورت نگرفتن هیچگونه دخل و تصرفی در آن اطمینان حاصل نمایند و خرید خود را مستقیماَ از کمپانی واردکننده یرندهای معتبر دنیا بدون هیچگونه واسطه ای انجام دهند.

چگونه مطمئن شوم کالای خریداری شده، کالای اصلی است؟

  1. تکنوکلاینت صرفا کالاهای اصل را در وارد و در سایت به فروش می‌رساند.
  2. کالاهای خریداری شده از تکنوکلاینت دارای کارت یا برچسب گارانتی معتبر این شرکت هستند.
  3. فروشگاه اینترنتی تکنوکلاینت بر خلاف فروشگاه های در سطح شهر، یک برند معتبر است. یک برند معتبر به دلیل ارزشی که برای برند خود قائل است، تحت هیچ شرایطی، اعتبار برند خود را برای منافع جزئی زیر سوال نمی‌برد، در حالیکه فروشگاه های در سطح شهر فاقد برند و نام شناخته شده بوده و ممکن است امروز باشند و روز دیگری نباشند.

تضمین گارانتی اصلی

گارانتی به عنوان یک تعهد برای عملکرد پس‌ از فروش محصول یا خدمات تعریف می شود. کمپانی تکنوکلاینت دررابطه با کیفیت و عملکرد محصولات و کالاهای وارداتی خود ضمانت می کند و کارت گارانتی معتبر کمپانی را در زمان ارسال کالا برای شما ارسال میکند. مدت اعتبار گارانتی هر کالا در زمان فروش به شما مشتری گرامی اعلام می گردد.

تضمین وارانتی اصلی

وارانتی به عنوان یک تضمین توسط کمپانی تکنوکلاینت ارائه می شود که مشخص می کند که محصول استانداردهای مشخص شده ازنظر کیفیت، تناسب،ظاهر و عملکرد آن مطابق استانداردهای اعلام شده توسط کارشناسان فروش ما و یا نوشته شده در سایت را داراست. وارانتی به کالاهای الکترونیکی تعلق می گیرد.

شما می توانید پس از مطالعه فرم بازگشت کالا از شرایط بازگشت آن مطلع شده و درصورت داشتن شرایط تیکت گارانتی را تکمیل نمایید. کارشناسان پشتیبانی کمپانی ما در سریع‌ترین زمان ممکن پس از بررسی و تایید کارشناسان فنی با شما تماس خواهند گرفت و اقدامات لازم جهت بازگشت کالا انجام می‌شود.

شما می توانید برای اطلاع از نحوه پرکردن تیکت گارانتی در سایت وارد این صفحه شوید.