به واحد تعمیرات و خدمات پس از فروش تکنوکلاینت خوش آمدید.

تعمیرات کامپیوتر

کمپانی تکنوکلاینت مفتخر است بعد از چندین سال تجربه در حوزه‌های تین کلاینت، زیروکلاینت، مینی کیس و لوازم جانبی واحد تعمیرات تخصصی  خود را افتتاح کند. نیروهای انسانی فعال در این کمپانی به دلیل آشنایی با جدیدترین روشهای تعمیرات تخصصی و در اختیار داشتن مجموعه‌ای از به‌روزترین تجهیزات، قادر به عیب یابی صحیح و رفع تمامی عیوب سخت افزاری و نرم افزاری هستند.

تعمیرات تخصصی

چرا تعمیرات لوازم جانبی خود را به مرکز تعمیرات تکنوکلاینت بسپاریم؟

از آنجایی که کمپانی تکنوکلاینت تجربه لازم از تمامی دستگاه‌ها و قطعات سخت افزاری را داراست، طی این چند سال نیز آمار خوبی را در حوزه گارانتی و تعمیرات به ثبت رسانده است.
ما در طی این چند سال فعالیت، شاهد مشکلات رایج و پر تکرار و انواع خرابی‌ها بوده‌ایم و این افتخار را داشته ایم در حوزه تعمیرات و گارانتی رضایت مشتریان را بدست آوریم. مشکلاتی رایج از خرابی هارد، پروگرم کردن دستگاه، مشکل در بوت شدن و… را تعمیر کنیم.
پس با توجه به تجربه کاری و دانستن خرابی‌ها در دستگاه‌هایی مانند: مینی کیس و کیس خانگی، تین کلاینت و زیروکلاینت، لپ تاپ، قطعات جانبی و… توانسته ایم آمار خوبی را بدست آوریم.

راه های ارتباطی واحد تعمیرات و خدمات پس از فروش 

ویدیو های آپارات تکنوکلاینت

تفاوت رم های مختلف از نظر متخصصین کمپانی

رم ها حافظه های خواندنی و نوشتنی فرار هستند که با قطع جریان برق اطلاعات آن ها پاک و با وصل جریان برق دوباره اطلاعات را پردازش و ذخیره می کنند مهم ترین بخش یک سیستم بعد از CPU می باشد چون سیستمی که رم نداشته باشد بالا نمیاد یا اگر بافرهای رم آن مشکل پیدا کنند دیر بالا میاد پس در انتخاب رم خیلی دقت و وسواس به خرج دهید.

رم ها را بر اساس سرعت حافظه یا کلاک داخلی و واقعی، فرکانس، باس، ولتاژ مصرفی و برند شرکت تولید کننده میسنجند که هر کدام از مقادیر بالا مبحث بزرگی دارند برای آموزش که در این مقاله نمی گنجد پس موقع انتخاب رم به تمام زوایا دقت کنید موقع خرید نگویید چون این رم هشت گیگابایت هست بهتر از چهار گیگابایت است و ارزانتر از بقیه می خرید بعد از مدتی پشیمان خواهید شد.

شرکت های سازنده رم

این تنها چند مورد از رم های خوب بازار است که ما به شما پیشنهاد میدهیم کینگستون را انتخاب کنید.

سوالات متداول

بعد از دریافت کالا و هماهنگی با پرسنل شرکت و ثبت اطلاعات، دستگاه تایید و به واحد تعمیرات ارسال می‌شود، پس از عیب یابی دستگاه توسط متخصصین ما (با توجه به نوع خرابی) اطلاعات لازم، نظیر قیمت، هماهنگی با ارباب رجوع و زمان بردن برای عیب یابی دقیق دستگاه و احتمالات در اولین فرصت اطلاع داده می‌شود.

با توجه به نرخ سال و اتحادیه فناوران رایانه، تمامی قیمت‌ها با توجه به نرخ مصوب تعیین شده است که شامل: ارسال، عیب یابی و… می‌باشد و اگر نیاز به خریدن قطعه باشد هماهنگی لازم صورت می‌گیرد.

اگر دستگاه نیاز به خرید قطعه داشته باشد، که معمولا قطعات گارانتی و ضمانت دارند و چنانچه دستگاه تعمیر شود با توجه به تجربه کسب شده از بهترین قطعات الکترونیکی استفاده می‌شود.

می‌توانید اطلاعات مورد نیاز را از طریق تماس با متخصصین شرکت کسب نمایید و هماهنگی لازم برای ارسال دستگاه را انجام دهید.