شرایط

بازگشت کالا

همه تلاش کمپانی تکنوکلاینت این است که کالاهای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما مشتری گرامی برسد، با این وجود ممکن است پس از خرید، مشکلاتی برای کالای خریداری شده توسط شما به وجود بیاید، ما این امکان را برای شما درنظر گرفته ایم که در زمان اعتبار گارانتی اعلام شده توسط کمپانی و درصورت داشتن شرایط بازگشت کالا، برای بازگرداندن آن اقدام کنید.

**لازم به ذکر است برای رسیدگی به درخواست بازگشت کالا تکمیل تیکت گارانتی در سایت الزامی است.**

شما می توانید برای اطلاع از نحوه پرکردن تیکت گارانتی در سایت وارد این صفحه شوید.

نحوه

بازگرداندن کالا

– لطفاً قبل از هر اقدامی تیکت گارانتی را در سایت تکمیل نمایید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با کارشناسان پشتیبانی تکنوکلاینت جداً خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی، کالای هدیه به همراه کالای اصلی ارسال شود.

-از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
– رسید پستی را همراه با کالای بازگشتی ارسال کنید.

– اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id) یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود تا کارشناسان فنی ما امکان تست آن را داشته باشند.