برند HP مخفف کلمه هیولت پاکارد توسط دو دانشجو از دانشگاه استنفورد به نام‌های دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت افتتاح شد! این دو نفر با بودجه بسیار کم شرکت خودشان را در یک گاراژ استارت زدند! پشتکار و اراده قوی آن‌ها باعث شد شرکت اچ پی اکنون به یکی از غول های تولید در حوزه الکترونیک تبدیل گردد.

اچ‌پی یک شرکت آمریکایی چند ملیتی در حوزه فناوری اطلاعات است و ساختمان این شرکت در کالیفرنیا آمریکا قرار دارد.

نخستین محصول تولیدی شرکت اچ پی یک نوسان ساز بود که در آن زمان تمامی رقبای خود را از لحاظ کیفیت و قیمت کنار زد. این اولین موفقیت این شرکت بزرگ بود.

امروزه این شرکت بسیار شناخته شده در جهان در دسته بندی‌های گوناگون به تولید محصول و رقابت با رقیبانش میپردازد! محصولات تولیدی HP شامل شامل چاپگر، سِرور، لپ تاپ، تلفن‌های همراه هوشمند، تبلت و نرم‌افزارهای مدیریت شبکه می‌باشد.

از سری محصولات قدرتمند و پرکاربرد تولیدی برند HP در دنیای امروز باید به تین کلاینت‌ها و زیروکلاینت‌ها کنیم! هزینه بسیار پایین و امنیت بالای این دستگاه ها طرفداران بسیاری به جلب کرده است. HP یکی از قدرتمندترین‌ها در تولید این محصولات در دنیاست.

تکنوکلاینت واردکننده تین کلاینت، زیروکلاینت، مانیتور، موس و کیبورد از این برند در ایران می باشد! تمامی محصولات ما دارای گارانتی یک ساله و پشتیبانی می‌باشند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص تین کلاینت‌ها و زیروکلاینت‌ها می‌توانید مقالات و ویدئوهای آموزشی ما در سایت را دنبال کنید! همچنین با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده کنید.