تکنوکلاینت
ویدئو

معرفی براکت اورجینال اتصال به مانیتور اچ پی

استفاده از دستگاه های کامپیوتری در محیط های کاری در سالیان اخیر به اشکال دیگری در آمده است و دیگر شاهد کیس های قدیمی حجیم با مصرف زیاد و آلودگی بصری نیستیم و تین کلاینت های کم حجم و کم مصرف جای کیس های قدیمی را گرفته است و استفاده از تین کلاینت ها مزیت زیباسازی محیط های کاری را به ارمغان آورده است.

یکی از افزونه های تین کلاینت ها پایه و استند هست که جز لاینفک این دستگاه ها می باشد. پایه ها به چند مدل تقسیم می شوند که شامل پایه متصل شونده به پشت مانیتور و پایه رو میزی می باشد که همراه دستگاه ها ارائه می شود. در این میان کمپانی HP یک پایه پشت مانیتور ماژولار را مستقلا وارد بازار کرده است که کمپانی تکنو کلاینت بصورت محدود این پایه پشت مانیتور اورجینال برند HP را وارد کرده است.

این پایه ماژولار بصورت مشبک و شکیل پشت مانیتور نصب می شود و بصورت کشویی دسترسی راحت به تین کلاینت را میسر می کند علاوه بر این زیبایی منحصر به فرد این پایه در کنار بدنه محکم فلزی اش ترکیبی عالی از زیبایی و استحکام را به ارمغان آورده است که دسترسی به دستگاه و پورت های ورودی و خروجی دستگاه نیز به آسانی انجام پذیر می باشد.

کمپانی تکنوکلاینت برای ارائه این پایه پشت مانیتور زیبا و منحصر به فرد HP در خدمت مشتریان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.