تین کلاینت DELL WYSE 5060 قطعا یکی از بهترین تین کلاینت های موجود در بازار است.

اگرچه تین کلاینت‌های برند اچ پی یک سروگردن از تین کلاینت‌های کمپانی دل بالاتر هستند اما بعد از تین کلاینت های اچ پی، این تین کلاینت‌های برند دل هستند که در بازار کشور ما می‌درخشند.

در این ویدئو قصد معرفی تین کلاینت DELL WYSE 5060​ را داریم. بدون شک پردازنده چهارهسته‌ای این تین کلاینت از بهترین‌های بازار به حساب می‌آید. همانطور که در بررسی ویدئویی این تین کلاینت خواهید دید، طراحی بسیار زیبا، پردازنده چهارهسته ای قدرتمند، کیفیت بالای تصویر و کیفیت ساخت بدنه از ویژگی های درخشان این تین کلاینت هستند. پس از مشاهده ویدئوی بررسی تخصصی این تین کلاینت، قطعا شما نیاز به همچین تین کلاینت شیک .و قدرتمندی را در محل کار و یا منزلتان حس خواهید کرد.

در این ویدئو شما با ویژگی‌های بارز تین کلاینت 5060 آشنا خواهید شد و خواهید توانست که این تین کلاینت زیبا و قدرتمند را با سایر تین کلاینت های موجود در بازار کشور مقایسه کنید.

تین کلاینت 5060 از پرچمداران کمپانی دل به حساب می‌آید و میتوان گفت که کمپانی دل برای تولید و عرضه آن به بازار از هیچ چیز دریغ نکرده است.

میتوان این تین کلاینت زیبا را با مدل های مشابهی از تین کلاینت‌های کمپانی اچ پی مانند HP t620 Quad و یا HP t620Plus مقایسه کرد. همچنین در این ویدئو خواهید دید که این تین کلاینت از چه هاردها و از چه نوع رم هایی پشتیبانی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =