تین کلاینت

10 تین کلاینت محبوب برند HP

تین کلاینت محبوب برند HP

 

در این مقاله میخواهیم در مورد 10 تین کلاینت محبوب برند HP، صحبت کنیم. و کارایی این دستگاه‌ها برای کاربری‌های مختلف را بررسی خواهیم کرد. با توجه به اینکه تین کلاینت‌ها بیشتر مورد توجه سازمان‌ها و ادارات بزرگ با تعداد پرسنل زیاد می‌باشند، معمولا به سه نوع کاربری تقسیم می‌شوند.

  • کاربری اداری ساده
  • کاربری اداری سنگین
  • کاربری گرافیکی

لیست قیمت انواع تین کلاینت

 

مناسب برای کاربری اداری ساده

محبوب ترین دستگاه‌های تین کلاینت برای کاربری اداره ساده، و البته از میان 10 تین کلاینت محبوب برند HP در گزینه اول میتوان به اچ پی 610 اشاره کرد.HP T610

 

تین کلاینت HP T610

این دستگاه دو هسته‌ای و دارای پردازنده مرکزی AMD می‌باشد. تین کلاینت HP T610 بدون فن، بدون صدا، وکارکرد 24 ساعته دارد. پشتیبانی از دو مانیتور را هم به صورت همزمان و هم بصورت مجزارا دارا می‌باشد. رم ddr3 و هارد ssd SATA را پشتیبانی می‌کند و حداکثر مصرف برق این دستگاه 65 وات می‌باشد.

کاربری: اداری و شرکتی، بیمارستان‌ها، هتل، بانک‌ها و موسسات مالی، جایگاه‌های سوخت، پتروشیمی، کتابخانه، خانگی، مشاورین املاک، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌ها، دوربین مداربسته و سازمان های دولتی و …تین کلاینت HP T530

تین کلاینت HP T530

در گزینه دوم میتوان به hp 530 اشاره کرد، این دستگاه دوهسته‌ای و دارای پردازنده مرکزی AMD با فرکانس 2.0 گیگاهرتز، رم ddr4 و هارد ssd m.2 را پشتیبانی میکند. کیفیت تصویر این دستگاه معادل 4k می‌باشد، بدون فن، بدون صدا، کارکرد 24 ساعته، و به راحتی از سیستم عامل‌های ویندوز 7 و ویندوز 10 پشتیبانی می‌کند.

کاربری: اتوماسیون صنعتی و اداری، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، بانک‌ها و موسسات مالی، هتل‌ها، جایگاه‌های سوخت، پتروشیمی‌ها، کتابخانه، دوربین مداربسته و سازمان‌های دولتی.HP T630

تین کلاینت HP T630

در گزینه سوم میتوان به تین کلاینت hp 630 اشاره کرد، این دستگاه 4 هسته‌ای، با فرکانس 2.2 گیگاهرتزی و پردازنده مرکزی AMD، از رم ddr4 و هارد  ssd m.2   و ماژول wifi  فوق سریع  ac  را پشتیبانی می‌کند، بدون فن، بدون صدا، به راحتی کارکرد 24ساعته، هفت روز هفته را دارد، اچ پی 630، با طراحی زیبا، شکیل، و بسیار چشم نواز به یکی از محصولات خاص و همه پسند HP تبدیل شده است.

کاربری: ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی، اداری و شرکتی، پتروشیمی و جایگاه‌های سوخت، دانشگاه‌ها، بانک و موسسات مالی، بیمارستان‌ها، کتابخانه، کافی نت، دوربین مدار بسته و سازمان های دولتی.تین کلاینت HP T610

تین کلاینت HP T620

در گزینه چهارم میتوان به HP 620 چهار هسته‌ای اشاره کرد، این دستگاه با پردازنده مرکزی AMD و فرکانس 1.5 گیگاهرتزی از رم ddr3 و هارد ssd m.2 پشتیبانی میکند، بدون فن، بدون صدا ،کارکرد 24 ساعته، هفت روز هفته، پشتیبانی از دو مانیتور به صورت همزمان و مجزا را دارا می‌باشد، تین کلاینت hp 620 چهارهسته بسیار کم مصرف بوده و مصرف برقی حدود 65 وات دارد.

کاربری: ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی، اداری و شرکتی، داروخانه، دانشگاه، بانک‌ها و موسسات مالی، بیمارستان‌ها، کافی نت، مشاورین املاک، دفاتر پیشخوان، پتروشیمی‌ها و جایگاه‌های سوخت.

مناسب کاربری اداری سنگین

و اما خواهیم رسید به کاربری اداری سنگین و معرفی محبوب ترین دستگاه‌های تین کلاینت برای کاربری اداری سنگین، که به عنوان گزینه اول میتوان به HP 640 اشاره کرد.HP T640

تین کلاینت HP T640

تین کلاینت اچ پی 640 دارای پردازنده مرکزی amd ryzen 4 هسته‌ای با فرکانس پردازنده 3.3 گیگاهرتزی می‌باشد، که از رم ddr4 و هارد ssd m.2  پشتیبانی می‌کند، قابلیت استفاده از 3 مانیتور نیز با کیفیت 4k دارد. مصرف برق بسیار کم حدود 50 وات دارد.

کاربری: اداری سنگین، فتوشاپ، اتو کد، مجموعه برنامه های آفیس شامل ورد، اکسل، پاورپوینت، اکسس، آژانس های هواپیمایی، فرودگاه ها، برنامه های حسابداری، ترید و بازارهای مالی، کاربری خانگی و…HP EliteDesk 800 G4

تین کلاینت HP EliteDesk 800 G4

در گزینه دوم میتوان به تین کلاینت HP elitedesk 800 g4 اشاره کرد. این دستگاه دارای پردازنده قدرتمند اینتل، i5 نسل هشتم می‌باشد. رم ddr4، و هاردهای Nvme، و SATA را پشتیبانی میکند، فرکانس پردازنده این دستگاه 3.5 گیگاهرتز میباشد.پشتیبانی از سه دستگاه مانیتور را نیز دارد.

کاربری: اداری سنگین، فتوشاپ، اتوکد، مجموعه برنامه‌های آفیس شامل ورد، اکسل، پاورپوینت، اکسس، آژانس‌های هواپیمایی، فرودگاه‌ها، برنامه‌های حسابداری، ترید و بازارهای مالی، کاربری خانگی و…تین کلاینت HP Elite Slice G1

تین کلاینت HP Elite Slice G1

در گزینه سوم میتوان به HP elite slice G1 اشاره کرد، این دستگاه دارای پردازنده قدرتمند intel_i5 7500t با فرکانس پردازنده 3.3 گیگا هرتزی می‌باشد، این تین کلاینت ram ddr4، و هارد Nvme را پشتیبانی میکند، و به طور همزمان 2مانیتور را بصورت 4k پشتیبانی می‌کند.

کاربری: اداری سنگین، فتوشاپ، اتو کد، مجموعه برنامه های آفیس شامل  ورد، اکسل، پاورپوینت، اکسس، آژانس‌های هواپیمایی، فرودگاه‌ها، برنامه‌های حسابداری، ترید و بازارهای مالی، کاربری خانگی و…

HP 540

تین کلاینت HP 540

درگزینه چهارم میتوان به HP 540 اشاره کرد، این دستگاه دارای پردازنده قدرتمند AMD Ryzen R1305G با فرکانس پردازنده 2.8 گیگاهرتزی می‌باشد. این دستگاه از ram ddr4، و هارد ssd m.2  و ماژول فوق سریع AC را پشتیبانی میکند.

کاربری: اداری سنگین، فتوشاپ، اتو کد، مجموعه برنامه‌های آفیس شامل  ورد، اکسل، پاورپوینت، اکسس، آژانس‌های هواپیمایی، فرودگاه‌ها، برنامه‌های حسابداری، ترید و بازارهای مالی، کاربری خانگی و…

مناسب برای کاربری گرافیکی

و اما خواهیم رسید به کاربری گرافیکی، طبیعتا زمانیکه کاربری کار گرافیکی انجام خواهد داد باید دستگاهی که انتخاب میکند دستگاهی باشد که اسلات گرافیک هم داشته باشد. که در این زمینه 2 تین کلاینت محبوب برند HP  برای کار گرافیکی را معرفی خواهیم کرد.

تین کلاینت HP T740

تین کلاینت HP T740

این دستگاه دارای پردازنده قدرتمند AMD Ryzen Embedded  v1756b با فرکانس 3.6 گیگا هرتزی میباشد. قابلیت اجرای 4 مانیتور را بصورت 4k داراست. تین کلاینت HP T740 از رم ddr4، و هارد nvme، و همچنین ماژول فوق سریع ac را پشتیبانی می‌کند. این دستگاه قابلیت نصب کارت گرافیک را دارد و برای پردازش محاسبات سنگین بسیار مناسب می‌باشد. مصرف برق این دستگاه بسیار پایین است و در حدود 90 وات میباشد.

کاربری: انجام پردازش‌های سنگین، گرافیکی، محاسباتی، ترید بازارهای مالی از قبیل کریپتو، فارکس، و..مناسب برای دوربین های مدار بسته با تعداد خیلی زیاد و کیفیت تصویر بالا، مناسب جهت اتوکد و 3dمکس، مناسب جهت رندر گیری، مناسب برای برنامه نویسی با زبان‌های مختلف، و امکان بازی را نیز برای کاربران خود فراهم میکند.

تین کلاینت HP 730

تین کلاینت HP 730

این دستگاه دارای پردازنده مرکزی amd ،4 هسته‌ای با فرکانس 3.6 گیگاهرتزی می‌باشد. قابلیت پشتیبانی از رم ddr3 و هارد ssd m.2 و همچنین ماژول فوق سریع ac را دارد. Hp 730 قابلیت اتصال به 4 مانیتور را به صورت 4k برای کاربران خود فراهم می‌کند. همچنین این دستگاه دارای اسلات جداگانه گرافیک می‌باشد که تا 4 گیگ گرافیک را پشتیبانی میکند. همین موضوع باعث می‌شود این دستگاه برای کاربری گرافیکی دستگاه مناسبی باشد. مصرف برق این دستگاه بسیار کم حدود 85 وات می‌باشد و آداپتور این دستگاه 19.5 ولت 4.3 آمپر می‌باشد.

کاربری: انجام پردازش‌های سنگین گرافیکی، محاسباتی، ترید بازار های مالی از قبیل کریپتو، فارکس، و… مناسب برای دوربین های مدار بسته با تعداد خیلی زیاد و کیفیت تصویر بالا، مناسب جهت اتوکد و 3d مکس، مناسب جهت رندرگیری، مناسب برای برنامه نویسی با زبان های مختلف، و امکان بازی را نیز برای کاربران خود فراهم میکند، ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی و اداری، پتروشیمی ها، مراکز آموزشی و اداری.

ما در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا 10 تین کلاینت محبوب برند HP بپردازیم. البته که تنوع محصولات بسیار بالا میباشد ولی سعی کردیم دستگاه‌هایی را معرفی کنیم که بیشتر مورد توجه خریداران در بازار بوده و هست.

 

لیست قیمت انواع تین کلاینت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *