تلفن

Avaya چیست؟

Avaya یک شرکت فناوری آمریکایی است که در خدمات ارتباطات تجاری سازمانی مانند ارتباطات یکپارچه (UC) و مرکز تماس (CC) تخصص دارد. همراه با خدمات درون محل، آوایا ارتباطات یکپارچه را به عنوان سرویس (UCaaS)، مرکز تماس به عنوان سرویس (CCaaS) و پلتفرم ارتباطی به عنوان سرویس (CPaaS) ارائه می‌کند.

آوایا دستگاه‌های خود را تولید و به فروش می‌رساند، مانند تلفن‌های رومیزی، تلفن‌های Voip، هدست، تلفن‌های کنفرانس و دستگاه‌های کنفرانس ویدئویی یکپارچه. Avaya یک ارائه‌دهنده خدمات ارتباطات تجاری است که محصولات آن برای شرکت‌هایی در هر اندازه و در همه صنایع عرضه می‌شود.

لیست قیمت انواع تلفن تحت شبکه

آوایا چه نوع محصولاتی را ارائه می دهد؟

Avaya مجموعه ای از خدمات و محصولات را ارائه می‌دهد که حول محور ارتباطات تجاری می چرخد. به گزارش وب سایت آوایا، زمینه‌هایی که این کمپانی آمریکایی علاقه مند به فعالیت در آن حوزه ها است شامل موارد زیر است:

ارتباطات یکپارچه ویژگی‌های ارتباطات سازمانی مانند تلفن، کنفرانس ویدئویی، ایمیل، فناوری ارتباط همه جانبه از طریق یک پلتفرم واحد و یکپارچه ارائه می‌شوند.

avaya

مرکز تماس

مراکز تماس، تعاملات کاربران را در کانال‌های مختلف ارتباطی مانند مراکز تماس، ایمیل، رسانه های اجتماعی و گفتگوهای اینترنتی مدیریت می‌کنند. مراکز تماس بر تعاملات کاربران، ردیابی تعاملات و داده‌های تعامل تمرکز می‌کنند. عملکرد هوش مصنوعی (AI)، مانند تبدیل صدا به متن نیز گنجانده شده است.

گوشی ها و دستگاه ها

  • وب کم
  • تلفن‌های رومیزی
  • تلفن‌های کنفرانس
  • سیستم‌های سروری
  • دستگاه‌های تلفن همراه
  • تلفن‌های کنفرانسی مبتنی بر پروتکل (SIP)
  • دوربین‌های کنفرانس وب (واحد همکاری آوایا، سری دوربین Huddle)
  • مجتمع اتاق کنفرانس ویدئویی (Avaya Executive، Avaya Room System)
  • سیستم‌های تلفنی که می توانند به برنامه های مبتنی بر ابر (سری Vantage)

سرویس ابری آوایا

خدمات ابری

برند AVAYA در بحث خدمات ابری در زمره پیشتازان بوده و در سالیان اخیر سرمایه گذاری وسیعی در بخش هوش مصنوعی کرده است. یکی از این زمینه‌ها هوش مصنوعی تبدیل گفتار به نوشتار و ترجمه همزمان به زبان‌های زنده دنیا می‌باشد. تمام این قابلیت ها در مراکز دیتا سنتر این کمپانی در حال بارگزاری می‌باشد. محصولات یکپارچه ارتباطات، مرکز تماس و پلت فرم ارتباطی Avaya نیز در محل یا در فضای ابری عمومی، ابر خصوصی یا ابر ترکیبی در دسترس هستند.

آوایا به چه نوع مشاغلی خدمات می دهد؟

نیاز به ارتباطات صرف نظر از اندازه شرکت یا صنعت همه جا وجود دارد، بنابراین بازار محصولات و خدمات آوایا می تواند شامل هر سازمانی باشد. مشتریان آوایا شامل سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی، بانک‌ها، شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک تا متوسط ​​هستند. طرح‌های خرید برای دستگاه‌های فیزیکی، خدمات داخلی و سرویس‌های ابری را می‌توان متناسب با نیازهای مشاغل با اندازه‌های مختلف مقیاس‌بندی کرد. با این حال، وب‌سایت Avaya دارای صفحه‌ای برای راه‌حل‌های تجاری کوچک تا متوسط ​​است که UCaaS، CCaaS و تلفن‌های رومیزی/کنفرانسی را فهرست می‌کند.

آوایا

رقبای آوایا چه کسانی هستند؟

رقیب‌های آوایا شامل هر شرکتی که محصولات مشابهی را ارائه می‌دهد می‌تواند باشد. رقبای اصلی AVAYA شرکت‌هایی هستند که در زمینه VoIP و سایر خدمات ارتباطی مشابه مانند سیسکو و میتل پیشرو هستند.

رقبای بخشی نیز عبارتند از:

مایکروسافت، NEC ،OneScreen و Unify، برای محصولات ارتباطات یکپارچه؛ Genesys، برای مرکز تماس در محل و محصولات CCaaS؛ و Logitech و Yealink، برای تلفن‌ها و دستگاه‌ها می‌باشد.

avaya history

تاریخچه آوایا

Avaya به عنوان یک شرکت فرعی از Lucent Technologies در سال 2000 ظهور کرد و در حال حاضر دفتر مرکزی آن در سانتا کلارا، کالیفرنیا قرار دارد. از زمان تولد Avaya، چندین شرکت را با دارایی‌های فناوری ارتباطات خریداری کرده است. در سال 2001، Avaya یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) مرکز تماس با نام Avaya Interaction Center منتشر کرد.

آوایا در سال 2007، پس از خریداری شدن توسط شرکت‌های سهام خصوصی Silver Lake Partners و TPG Capital، به یک شرکت خصوصی تبدیل شد. در سال 2008، آوایا فناوری آوایا Speech to Text خود را معرفی کرد که پیام‌های صوتی و سایر پیام‌های صوتی را به متن قابل خواندن برای رایانه‌ها و دستگاه‌های تلفن همراه تبدیل می‌کند. در همان سال، Avaya همچنین Avaya Unified Communications را معرفی کرد و کوین کندی مدیرعامل و رئیس جدید شد. Avaya Aura، برای ارتباطات یکپارچه، در سال 2009 معرفی شد.

شرکت آوایا

در آن سال، Avaya دارایی های سازمانی Nortel را نیز خریداری کرد. در سال 2010، Avaya تامین کننده تجهیزات شبکه قراردادی برای المپیک زمستانی و پارالمپیک 2010 در ونکوور بود. مرکز تماس Avaya Aura نیز در سال 2010 معرفی شد. در ژوئن 2011، آوایا برای عرضه اولیه سهام به ارزش 1 میلیارد دلار اقدام کرد. اندکی پس از آن در اکتبر 2011، آوایا اعلام کرد که Sipera Systems و Aurix را خریداری خواهد کرد. آوایا در 19 ژانویه 2017 درخواست ورشکستگی فصل 11 را داد.

این شرکت گفت که عملیات خارجی آن بی‌تأثیر خواهد بود. علاوه بر این، 5.5 میلیارد دلار دارایی و 6.3 میلیارد دلار بدهی ذکر شده است. در ژوئیه 2017، آوایا کسب و کار شبکه خود را به Extreme Networks برای دارایی های مالی اضافی در هنگام ورشکستگی فروخت. آوریل 2019، این شرکت اعلام کرد که با بانک استاندارد چارترد مستقر در بریتانیا همکاری می‌کند تا تجربه جدیدی برای مشتری (CX) از طریق خدمات خصوصی مبتنی بر ابر ارائه دهد. در مارس 2020، Avaya با RingCentral همکاری کرد تا دفتر ابری UCaaS Avaya خود را منتشر کند.

Avaya Engage

Avaya Engage یک کنفرانس سالانه است که توسط Avaya و به همراه گروه بین‌المللی کاربر Avaya (IAUG) میزبانی می‌شود. این کنفرانس یک رویداد چهار روزه است که هر ساله در چندین کشور برگزار می شود و موضوع اصلی آن “آینده تجربه ارتباطات” است. Engage شامل جلسات عمومی، کارگاه‌های آموزشی، سخنرانان مهمان، نمایشگاه‌های راه‌حل‌ها و دیگر فرصت‌های شبکه اجتماعی برای شرکای کانال Avaya، شرکت‌های وابسته و کاربران است.

لیست قیمت انواع تلفن تحت شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *