وضعیت موجودی
هیچ محصولی یافت نشد.

برند MSI یکی دیگر از برندهای تولید کننده تین کلاینت است! برند MSI امروزه نیاز به تعریف ندارد و در صنعت آی تی کمتر کسی است که نام این برند به گوشش نخورده باشد. میخواهیم به معرفی این کمپانی بزرگ در صنعت آی تی بپردازیم.

کمپانی MSI

کمپانی MSI مخفف عبارات Micro Star International است که یک شرکت چند ملیتی در زمینه آی تی است. این شرکت در سال 1986 توسط پنج متخصص آی تی که هر کدام در زمینه ای از آی تی تبحر داشتند تاسیس شد. هم اکنون مدیر عامل این کمپانی آقای جوزف سو میباشد.

شرکت MSI در شهر نیوتایپه در کشور تایوان واقع شده است. پس بر خلاف تصورهای غلط برند MSI یک برند کاملا تایوانی است. فعالیت اصلی این شرکت طراحی، تولید و فروش سخت افزار است. این شرکت در زمینه تولید مادربورد، کارت گرافیک، لپ تاپ و نیز کامپیوترهای همه کاره مشهور است. کمپانی MSI امروزه محصولات خود را در 120 کشور دنیا در قاره های آمریکا، اروپا، آسیا، استرالیا و جنوب آفریقا با حدود 3500 نیروی فعال عرضه میکند. این کمپانی محبوب در سال 1999 توانست دوستدار محیط زیست معرفی شود و گواهینامه ISO 14001:1996 را از آن خود کند. همچنین چهار سال بعد یعنی در سال 2003 توانست گواهینامه BVQI OHSAS 18000:2003 و نهایتا در سال 2013 توانست جایزه برند سبز در زمینه آی تی را کسب کند.

کمپانی MSI هم اکنون یکی از بزرگترین تولید کنندگان مادربورد در دنیاست.

اما امروزه کمپانی MSI پا را فراتر گذاشته است و در زمینه مینی کامپیوترها نیز خود را نشان داده است! با عرضه چندین مدل از انواع تین کلاینت‌ها خود را در بازار رقابت تین کلاینت نیز معرفی کرده است.

بدیهی است با این سابقه درخشان در زمینه سخت افزار،بتواند در بازار تین کلاینت نیز موفق ظاهر شود.

شرکت تکنوکلاینت عرضه کننده تین کلاینت برند MSI در کشور می‌باشد! امید است که بتوانیم در جهت ارتقای سطح دانش و فناوری کشور عزیزمان خدمتی شایسته به شما عزیزان داشته باشیم.