خدمات کمپانی بین المللی تکنوکلاینت

پیاده سازی شبکه و خدمات سرور

از سال
0
پروژه به اتمام رسیده
0
نیروی متخصص
0

پیاده سازی شبکه و خدمات سرور

شبکه کامپیوتری هر شرکت اساس کلی آن تجارت محسوب می‌شود؛ چرا که تمامی کامپیوترها و سیستم‌های مربوطه را به یکدیگر متصل کرده و کارکنان را قادر می‌سازد عملکرد بهتری داشته باشند. همه این‌ها در صورتی عملی است که پیاده سازی شبکه به درستی صورت بگیرد.

متخصصین برای خدمات پیاده سازی شبکه، پروژه را به صورت دقیق بررسی کرده و یک سری مستندات برای اجرای آن تهیه می‌کنند. در حقیقت طراحی شبکه را انجام می‌دهند. در طراحی شبکه نحوه اتصال تمامی عناصر شبکه مانند روتر، سوئیچ، سرورها، تین کلاینت و زیروکلاینت و سایر سیستم‌ها با نهایت کارایی بررسی می‌شود. در حقیقت طراحی شبکه باید پیش از پیاده سازی آن انجام شود. چون این طرح راهنما و ابزاری برای مهندسین است و مانند یک نقشه راه چگونگی عملکرد و اتصال کابل‌ها را به آنها نشان می‌دهد.

شرکت تکنوکلاینت مفتخر است تا تمامی مباحث شبکه در راستای پیاده سازی تین کلاینت‌ها و زیروکلاینت‌ها را برای مشتریان خود عرضه کند. ما در تکنوکلاینت راه‌کارهایی برای ساده سازی و کم کردن هزینه‌های پیاده سازی شبکه برای شما عزیزان ارائه می‌کنیم.

خدمات کمپانی بین المللی تکنوکلاینت

مجازی سازی دسکتاپ و اپلیکیشن

HP Thin Client Operating Systems

HP Anyware

PCoIP

مجازی سازی دسکتاپ و اپلیکیشن

یکی دیگر از خدمات کمپانی تکنوکلاینت در راستای مجازی سازی دسکتاپ و اپلیکیشن است.

مجازی سازی دسکتاپ قابلیتی است که این امکان را به کاربران می‌دهد تا به وسیله دستگاه‌های مختلف از جمله دسکتاپ، لپ‌تاپ و حتی تلفن همراه به برنامه‌ها و اطلاعات مورد نیازشان دسترسی داشته باشند. با استفاده از مجازی سازی دسکتاپ ما شاهد افزایش بهره‌وری کاربران نیز هستیم. چرا که از هر مکانی به داده‌های خود دسترسی دارند.

مجازی برنامه‌ها نیز یک تکنولوژی جدید است که در آن برای اجرای نرم افزارها، نیاز به هیچ‌گونه پردازشی در سمت کاربر نداریم. در این حالت هر گونه پردازش یا اجرای برنامه درخواستی از سوی کاربر، به صورت آنی در سرور اجرا می‌شود.

با مجازی سازی برنامه می‌توانیم همه نرم افزارهای مورد نیاز کاربران را روی سرور نصب کنیم؛ در نتیجه دیگر هر کس در دسکتاپ خود مجموعه‌ای از نرم افزارهای تکراری ندارد. همچنین دیگر لزومی ندارد هر نرم افزار را برای تک‌تک کاربران نصب یا آپدیت کنیم. نرم افزارهای لایسنس‌دار و پولی هم فقط یک بار خریده و نصب می‌شوند.

ما در تکنوکلاینت خدمات مجازی سازی دسکتاپ و همچنین نرم افزارها را برایتان انجام می‌دهیم. شاید بتوان گفت که برترین مزیت این روش‌ها کاهش هزینه برای ادارات و سازمان‌ها باشد. جهت مشاوره تماس بگیرید.

خدمات کمپانی بین المللی تکنوکلاینت

تعمیرات تخصصی

Laptop

mini PC

printer

تعمیرات تخصصی

تین کلاینت و زیروکلاینت با وجود مزایای فراوان خود از جمله کوچکی و مصرف کم برق، به خوبی توانسته‌اند جای خود را در شرکت‌ها و سازمان‌ها محکم کنند. با این حال این قطعات هم از بقیه مستثنی نیستند و امکان خرابی دارند. در مورد مینی کیس و لپ‌تاپ هم این نکته صادق است.

کامپیوترها و کیس‌ها تقریبا در همه جا استفاده می‌شوند؛ برای مثال مدارس، ادارات، شرکت‌ها، حتی منازل و … . با توجه به اندازه آن‌ها و سیستم خنک کننده فن که باعث ورود گرد و خاک می‌شود، همچنین کثیف شدن داخل کیس کامپیوتر و رعایت نکردن نکات لازم، سرویس نکردن مادربرد، توجه نداشتن به دمای سیستم و … احتمال خرابی بالا می‌رود و مشکل ساز می‌شود.

متخصصین باتجربه و کاربلد ما در تکنوکلاینت در کنار شما هستند تا با جدیدترین علم تعمیرات روز، گامی برای خدمات رسانی به شما عزیزان بردارند.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.