تین کلاینت استوک HP T620 Dual Core

قیمت اصلی 2,050,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,900,000 تومان است.

خرید تین کلاینت استوک

تین کلاینت‌ها در واقع همان کیس‌ها هستند با ابعاد کوچکتر و همان کارایی، و با توجه به مصرف برق کم و طول عمر بالایی و سایر مزایایی که نسبت به کیس دارند، بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. در این مقاله ابتدا مختصری در خصوص مزایای تین کلاینت و سپس تین کلاینت استوک خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از تین کلاینت چیست؟

استفاده از تین کلاینت‌ها مزایایی را نسبت به استفاده از کیس به ارمغان می‌آورد. در این بخش برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • ابعاد کوچکتر نسبت به کیس و در نتیجه قابلیت نصب تین کلاینت به پشت مانیتور و زیبایی بیشتر در محیط کار
  • کم مصرف بودن تین کلاینت ها باعث کاهش هزینه قبض برق خواهد شد. (با توجه به افزایش تعرفه های برق برای تعداد بالای سیستم‌ها عدد قابل توجهی خواهد بود)
  • کاهش هزینه در خرید تجهیزاتی از قبیل UPS برای روشن نگهداشتن تین کلاینت در زمان قطع شدن برق (با توجه به اینکه در فصل گرما در بسیاری از نقاط ایران ما با قطعی برق مواجه هستیم)
  • افزایش طول عمر قطعات با توجه به تولید گرمای کمتر و فن لس بودن تین‌کلاینت‌ها

تین کلاینت استوک

امروزه یکی از مشکلات اصلی در خرید تجهیزات آی تی قیمت بالای آن‌هاست. افت شدید پول ملی باعث شده تا قدرت خرید مردم در تجهیزات آی تی مانند سایر موارد کاهش شدیدی داشته باشد. از این رو بازار به دو سمت خرید تجهیزات بی‌کیفیت چینی و برندهای استوک روی آورده است. در این بین تین کلاینت‌های استوک نیز با توجه به قیمت بالای تین کلاینت‌های نیو جای خود را در بازار باز کرده اند. بسیاری از افراد خرید تین کلاینت دست دوم را به یک تین کلاینت چینی نامعتبر ترجیح می‌دهند.

چرا تین کلاینت استوک؟

در مقایسه بین تین کلاینت استوک و برندهای چینی اختلاف نظرهای متفاوتی وجود دارد. برخی ترجیح به استفاده از برند معتبر دارند و برخی خرید کالای نو را تریج می‌دهند. باید دقت داشته باشیم که بسیاری از برندهای چینی بازار از قطعات بی کیفیت و حتی در برخی از موارد استوک استفاده می‌کنند، در بسیاری از مواقع در همان سال‌های اولیه با مشکلاتی از قبیل پاور و خرابی برد مواجه می‌‎شوید، زیرا اکثر کارخانه‌هایی که در چین تولید تین کلاینت دارند به سفارش افراد و شرکت ها اقدام به تولید می‌کنند و برند مورد نظر افراد را روی بدنه دستگاه هک می‌کنند، و اگر درخواست کننده هزینه کمتری برای تولید پرداخت کند، قطعا از قطعات بی کیفیت تری استفاده می‌کنند (هرچقدر پول بدی همون قدر آش می‌خوری).

در مقابل شرکت های معتبر هیچ وقت اعتبار خود را به خطر نمی‌اندازند و قطعات با کیفیت بالا را ترجیح می‌دهند، همچنین برندهای معتبر با توجه به سفارش های زیادی که دارند هزینه تمام شده کمتری نسبت به کارخانه های نا معتبر چینی دارند.

از چه مراکزی و با چه شرایطی تین کلاینت استوک بخریم؟ 

اما در خرید تین کلاینت استوک مواردی است که باید حتما رعایت شود مثل سال ساخت تین کلاینت، تکنولوژِی تین کلاینت، گارانتی و میزان پشتیبانی تین کلاینت دست دوم و مرکز و فروشگاهی که قصد خرید تین کلاینت استوک را از آن داریم. حال توضیح بیشتری در این خصوص می‌دهیم.

  • سال ساخت و تکنولوژی به کار رفته در تین کلاینت استوک: یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در خرید تین کلاینت استوک سال ساخت و تکنولوژی به کار رفته است. به طور مثال تین کلاینتی که تا سال 2020 پشتیبانی دارد و از رم نوع DDR4 تا ظرفیت 32 گیگ و حافظه 2 پشتیبانی می‌کند، نیاز شما را تا چندین سال برآورده می‌سازد.
  • گارانتی و پشتیبانی: یکی دیگر از مواردی که در تین کلاینت استوک باید به آن توجه کرد، میزان گارانتی و پشتیبانی که آن شرکت از تین کلاینت ارائه می‌دهد باید باشد.
  • خصوصیات فروشنده: دقت داشته باشید که شرکتی که از آن تین کلاینت دست دوم را تهیه می‌کنید باید دارای گارانتی معتبر و پشتوانه باشد (به طور مثال اگر از این کالا فقط چند عدد داشته باشد و مشکلی برای دستگاه شما به وجود بیاید، آن شرکت قادر به بر طرف کردن نیاز شما نخواهد بود).

شرکت تکنوکلاینت وارد کننده مستقیم تین کلاینت و زیروکلاینت‌های کمپانی ها معروف HP و Dell در کشور می‌باشد. این شرکت تین کلاینت‌های خود را با گارانتی تعویض چهارده ماهه و گارانتی قیمت به بازار عرضه کرده است.

برای دریافت سایر اطلاعات در خصوص تین کلاینت‌ها و نیز مشاوره رایگان با مشاوران تکنوکلاینت به وبسایت تکنوکلاینت مراجعه نمایید.