نمایش 1–12 از 48 نتیجه

فروش کیبورد و ماوس با گارانتی

ماوس و کیبورد‌ها انواع مختلفی دارند و دو دستگاه ورودی برای وارد کردن اطلاعات به کامپیوترها هستند. ماوس و کیبورد دو رکن اصلی از دستگاه های ورودی به حساب می‌آیند. سیستم‌های امروزی با اینکه اکثرا با صفحات لمسی ارائه می‌شوند و ما را از وجود ماوس و کیبورد بی‌نیاز می‌کنند. اما بیشتر برای پوزهای بانکی و پایانه های فروش مورد استفاده قرار می‌گیرند و همچنان کیبورد و ماوس نیاز اصلی سیستم های کامپیوتری امروزی به شمار می‌رود.

انواع ماوس و کیبورد‌ها

ماوس و کیبوردها انواع مختلفی دارند و از نظر نوع اتصال به سیستم به دو دسته سیمی و بدون سیم دسته بندی می‌شوند. در نوع سیم‌دار دونوع رابط USB و PS2 دارند و نوع بی‌سیم دارای رابط USB هستند. امروزه می‌توان ماوس و کیبورد از نوع رابط Wifi نیز در بازار یافت اما اغلب آنها دارای رابط USB هستند.

کیفیت ماوس و کیبوردها به کیفیت ساخت آن‌ها باز می‌گردد. شرکت‌هایی همچون HP و DELL در تولید ماوس و کیبوردهای با کیفیت در بازار حرف اول را می‌زنند و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند. همچنین این شرکت‌ها در تولید کیبوردهای مالتی مدیا نیز در رتبه اول بازار قرار دارند.

این دو محصول را می‌توان بر اساس نوع رابط صفحه کلید، نوع اتصال صفحه کلید، چراغ پس زمینه صفحه کلید، مقاوم در برابر آب بودن و حروف هک شده فارسی بر روی صفحه کلید دسته‌بندی کرد. همچنین ماوس‌ها بر اساس دقت (DPI)، نوع رابط و نیز نوع اتصال دسته بندی می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه نمایید.

تکنوکلاینت نماینده فروش انواع ماوس و کیبورد‌های نو و دست دوم.