فروش انواع هارد HDD

هارد HDD مخفف Hard Disk Drive و به معنی درایور سخت افزاری است. به طور کلی هارد دیسک به عنوان یک ابزار دخیره سازی دائمی استفاده می شوند، به این معنی که با خاموش کردن کامپیوتر اطلاعات از بین نمی روند. ویندوزی که دارای هارد HDD است حدودا 30تا 40 ثانیه زمان می برد تا ویندوز آن بوت شود. اولین حافظه HDD در13 سپتامبر 1956 تولید شد.

ویژگی‌های هارد HDD

هاردهای HDD حافظه های دائمی هستند و رمزنگاری آن‌ها به صورت دیجیتالی است. اطلاعات موجود بر روی هاردهای HDD با خاموش شدن کامپیوتر ازبین نمی رود. درصورت از کار افتادن هاردهای اچ دی دی امکان بازیابی اطلاعات وجود دارد. ظرفیت های متفاوتی از 320 گیگ تا 10 ترابایت را شامل می شود.

باتوجه به میزان ظرفیت هارد می توان اطلاعات بر روی آن ذخیره کرد. سرعت خواندن و نوشتن در هارد های HDD یکسان است.

قیمت هاردهای HDD نسبتا پایین است که یکی از بزرگترین مزایای این نوع هارد ها است، شما می توانید هارد های با ظرفیت بسیار بالا را با هزینه پایین دریافت و استفاده کنید. این هاردها با سطح مغناطیسی متحرک اطلاعات را خوانده و به نمایش می گذارند. برای دسترسی به اطلاعات در این هاردها باید منتظر رسیدن سرعت چرخش به مقدار کافی باشیم. مصرف انرژی هاردهای HDD به اندازه 6 وات است. طول عمر هاردهای HDD حدودا 600 هزار ساعت است. این هاردها دارای وزن 750 گرم هستند. دمای تولید شده توسط این هارد ها تقریبا بین 0 تا 70 درجه است. به دلیل داشتن قطعه متحرک و حساس، این هاردها به ضربه حساس هستند و آسیب پذیرند.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های 02191015058 و یا 05191015058 تماس بگیرید و یا در چت آنلاین با ما در تماس باشید.