فروش انواع کارت گرافیک با گارانتی

کارت گرافیک یا “کارت توسعه شتاب‌دهنده ویدئو” یک قطعه سخت افزاری است که تقریبا تمام رایانه‌ها آن را دارند که تصاویر خروجی را برای نمایشگر تولید می‌کند و وظیفه تولید تصویر برای مانیتور را برعهده دارد. کارت‌های گرافیک یکی از گران‌ترین اجزای داخلی هر سیستم محسوب میشود.

GPU مخفف Graphics Processing Unit است که مغز کارت گرافیک محسوب میشود و تصاویر بصری که روی مانیتور میبینبم را ایجاد می‌کند.

انواع کارت گرافیک

  1. Integrated (یکپارچه)

GPU یکپارچه در مادربرد قرار دارد و به عنوان یک قطعه جداگانه روی مادربرد قابل نصب نبستند. برای وبگردی، تماشای ویدئو و کارهای ساده مورد استفاده قرار میگیرد.

  1. مستقل و اختصاصی

این نوع کارت گرافیک با عنوان‌های مختلفی همچون dedicated،Individual  و Discret شناخته می‌شوند. به عنوان یک قطعه جداگانه روی مادربرد قابل نصب هستند. سرعت پردازش تصویر بالایی دارند که مناسب گیمرها و کسانی که از نرم افزارهای گرافیکی به صورت حرفه‌ای استفاده میکنند میباشد.

انواع پورت در کارت گرافیک

VGA – Video Graphics Array: اولین کانکتور ویدئویی است که از کیفیت کمی برخوردار است.

DVI – Digital Visual Interface این نوع پورت شامل دو نوع است :

DVI-I که سیگنال‌های دیجیتالی و آنالوگ را منتقل می‌کند.

DVI-D که فقط سیگنال‌های دیجیتالی را منتقل می‌کند.

HDMI: سیگنال صوتی و سیگنال ویدئویی را منتقل می‌کند که از سرعت و تطبیق پذیری بالایی برخوردار است.

DisplayPort: علاوه بر صدا و تصویر، فرمت‌های دیگر دیتا را هم منتقل می‌کند و در مانیتورهای نسل جدید ارائه میشود.

نکاتی برای خرید

  1. اندازه فیزیکی PCIe با فضای داخل کیس
  2. تعداد Lane در اسلات افزونه
  3. نسل و نسخه تکنولوژی PCIe

 چرا از تکنوکلاینت خرید کنیم؟

بنابراین برای خرید کارت گرافیک می‌توانید فاکتورهای زیادی را در نظر داشته باشید. قیمت کارت‌های گرافیک از اهمیت بالایی برخورداراست شما با یک تحلیل و بررسی دقیق می‌توانید یک GPU با قیمت مناسب و دربردارنده تمام نیازهای خود را تهیه کنید پس بهتر است کارت گرافیک مورد نظر را از جایی تهیه کنید که در مرحله نخست معتبر بوده و سپس گارانتی محصولات خود را پشتیبانی کند که فروشگاه معتبر تکنوکلاینت اماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

تکنوکلاینت با بهره ‌گیری از تیم فنی پشتیبانی خبره و به عنوان یک فروشگاه معتبر می‌تواند انواع کارت‌های گرافیک را در اختیار شما قرار دهد. پشتیبانی از گارانتی محصولات، پاسخگویی آنی و مشاوره تخصصی در خصوص خرید انواع تجهیزات تحت وب به مشتریان به صورت آنلاین، از دیگر دلایلی است که می‌تواند شما را به خرید از تکنوکلاینت ترغیب نماید.