خرید انواع RAM DDR2

رم ها حافظه های کوتاه مدت هستند که قابلیت خواندن و نوشتن در کامپیوتر را دارند. خاموش شدن کامپیوتر باعث پاک شدن اطلاعات داخل کامپیوتر می شوند. رم ها روی سرعت و کارایی کامپیوتر تاثیر بسیار زیادی دارد.

ویژگی‌های RAM DDR2

DDR مخفف Double Data Rate هست. رم های DDR نسبت به رم های SDR این نوع رم ها سرعت بیشتری به اندازه 2 برابر را ارائه می دهند. محل شکاف رم های DDR باهم متفاوت است. ماژول های DDR2 از تکنولوژی ساخت BGA استفاده می کنند. انتقال داده های داخلی بین خانه های حافظه و بافر در رم های DDR2 به صورت 4 بیتی است. ولتاژ کاری رم های DDR2 به اندازه 1.8 ولت است که نسبت به نسل قبل از آن این ولتاژ بسیار کم شده است.

با کم شدن ولتاژ مصرف انرژی رم هم کاهش پیدا میکند و زمانی که مصرف انرژی کم شود فشار کمتری بر روی پردازنده اصلی اعمال خواهد شد. نرخ انتقال دیتا در DDR2 حدودا 3200 مگابایت است.

رم های DDR قابلیت تغییر ندارند، یعنی اگر مادربوردی دارای اسلات رم DDR2 باشد نمی توان نسل های دیگر DDR را روی آن اسلات سوار کرد.

خرید انواع رم DDR2 از تکنوکلاینت با کمترین قیمت ها را از ما بخواهید. گارانتی محصولات با پشتیبانی همه روزه کارشناسان ما از خدمات برتر این شرکت است.