برچسب حروف کیبورد به نمادها یا نشانه‌های چاپ شده بر روی کلیدهای یک کیبورد اشاره دارد. این برچسب‌ها حروف الفبا، اعداد، نشانه‌های علائم نگارشی، و دیگر نمادهای مربوط به هر کلید را نشان می‌دهند. این برچسب‌ها به کاربران کمک می‌کنند تا حروف و نمادها را بر روی کلیدهای کیبورد شناسایی کرده و از آنها استفاده کنند.

برچسب حروف کیبورد معمولاً الفبای فارسی، اعداد (0-ش9)، نشانه‌های علائم نگارشی (مثل !، @، # و غیره) و موارد مشابه را نمایش می‌دهد. بعضی از کیبوردها یا لپ‌تاپ‌ها به دلایل مختلف حروف فارسی ندارند و استفاده از آنها برای کاربر فارسی زبان مشکل است. به همین دلیل است که برچسب کیبورد را به صورت جداگانه می‌فروشند.ش

البته با توجه به نوع کیبورد و زبان مورد استفاده، برچسب‌های حروف کیبورد ممکن است تغییر کنند. به عنوان مثال در یک کیبورد فرانسوی، حروف و نمادها ممکن است با توجه به نیازهای زبانی متفاوت باشند.

خرید از تکنوکلاینت

تکنوکلاینت با بهره‌گیری از تیم فنی پشتیبانی خبره و به عنوان یک فروشگاه معتبر می‌تواند انواع تجهیزات جانبی از جمله برچسب کیبورد را در اختیار شما قرار دهد. پشتیبانی از گارانتی محصولات، پاسخگویی آنی و مشاوره تخصصی در خصوص خرید انواع لوازم جانبی کامپیوتر به مشتریان به صورت آنلاین، از دیگر دلایلی است که می‌تواند شما را به خرید از تکنوکلاینت ترغیب کند.