فروش انواع اسپری و چسب کامپیوتر

اگر می‌خواهید قطعات کامپیوتری شما سالم و بدون مشکل برایتان کار کنند، باید هر چند وقت یک بار آنها را تمیز کنید. به این ترتیب، از آسیب رسیدن به قطعات کامپیوتری جلوگیری کرده و عمر مفیدشان را افزایش خواهید داد. برای این منظور، باید از اسپری و چسب مخصوص استفاده کنید. صفحه‌های نمایشگر هر چند وقت یک بار کثیف شده و باید تمیز شوند. استفاده از مواد پاک‌کننده نامناسب باعث وارد آمدن خط و خش به صفحه LCD و LED می‌شود. با استفاده از مواد پاک‌کننده‌ای که برای این کار درست شده‌اند، به راحتی می‌توانید سطوح  LED ،LCD، مانیتور‌ها، گوشی موبایل و انواع عینک‌ها را تمیز کنید.

چند هفته بعد از خرید لوازم الکتریکی، گرد و غبار روی آن‌ها نشسته و باید به دنبال راهکاری برای تمیز کردن آن‌ها باشید. وجود ذرات گرد و غبار روی آن‌ها، منجر به بروز اختلال در عملکرد آن‌ها می‌شود. برخی قطعات مانند کیبورد، زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند و در نتیجه زودتر کثیف می‌شوند. استفاده از مواد پاک‌کننده نامناسب، باعث وارد آمدن آسیب به لوازم الکتریکی مدنظر شده و در عملکرد آنها اختلال ایجاد می‌کند. اسپری‌های خشک به طور ویژه برای تمیز کردن تلفن، کیبورد و سایر قطعات الکترونیکی حساس به کار می‌روند. لکه‌های گرد و غبار، چربی و دیگر آثار کثیفی روی لوازم الکترونیکی، با اسپری‌های مخصوص به راحتی قابل پاک شدن هستند. اسپری‌های خشک، پاک‌کننده و چربی‌زدای قدرتمندی بوده و در نظافت سنسورها و دکمه‌های تلفن کاربرد دارند. اسپری‌های چرب هم برای پاک کردن و روان‌کاوی قطعاتی مانند تلویزیون و …. کاربرد دارند.

برای تمیز کردن سطوح تلویزیون، لپ‌تاپ‌ها، دوربین فیلمبرداری، مانیتور، کامپیوتر و لپ‌تاپ، نیاز به پاک‌کننده حرفه‌ای دارید. در صورتی که از شیشه‌پاک‌کن‌های معمول استفاده کنید، لایه محافظ صفحه نمایشگر آسیب خواهد دید.

روش استفاده‌ از کیت‌های تمیزکننده

کیت‌های تمیز‌کننده معمولا شامل مایع تمیزکننده و دستمال و پد مخصوص برای از بین بردن گرد و خاک روی صفحه نمایش می‌باشند. ابتدا به وسیله پد، گرد و غبار را از صفحه‌نمایش پاک کنید. سپس مایع تمیزکننده را روی دستمال کوچک اسپری کرده و صفحه نمایش را تمیز نمایید. در آخر به وسیله دستمال بزرگتر، رطوبت باقیمانده روی صفحه نمایش را خشک کنید.

راهنمای خرید چسب‌های صنعتی

چسب‌ها در صنایع گوناگون کاربردهای زیادی دارند و برای چسباندن سطوحی مانند پلاستیک، سرامیک و چوب به آنها نیاز خواهید داشت. همچنین برای کارهایی از قبیل تعمیرات لوازم خانگی و اسباب‌بازی، چسب‌های صنعتی به کارتان خواهند آمد. برای وصل کردن قطعات الکترونیکی به یکدیگر، باید از چسب‌های مخصوص این کار استفاده کنید. چسب‌های موردنظر باید در برابر رطوبت مقاوم باشند.

روش استفاده از چسب‌های 1 2 3

ابتدا سطح مورد نظر را به خوبی تمیز کنید به گونه‌ای که هیچ گرد و غبار و رطوبتی روی آن باقی نماند. سپس اسپری را به یکی از سطوح زده و کمی صبر کنید تا خشک شود. در این مرحله سطح دیگر را به چسب آغشته نمایید. سطوح مورد نظر را روی هم قرار داده و چند ثانیه در کنار هم نگه دارید.

تکنوکلاینت با بهره‌گیری از تیم فنی پشتیبانی خبره و به عنوان یک فروشگاه معتبر می‌تواند انواع لوازم و ابزارآلات تعمیرات کامپیوتر از جمله اسپری و چسب را در اختیار شما قرار دهد. پشتیبانی از گارانتی محصولات، پاسخگویی آنی و مشاوره تخصصی در خصوص خرید انواع تجهیزات کامپیوتری به مشتریان به صورت آنلاین، از دیگر دلایلی است که می‌تواند شما را به خرید از تکنوکلاینت ترغیب کند.