امروز قصد معرفی تین کلاینت HP t520 رو داریم:

همانطور که میدانید تین کلاینت ها جایگزین کیس های کامپیوتری هستند و تمامی نیازهای کاربران را جواب میدهد. در این ویدئو قصد معرفی یکی از زیباترین و باکیفیت ترین تین کلاینت های کمپانی اچ پی را داریم.

در این ویدئو به معرفی تکنولوژی تین کلاینت و مزایای آن نسبت به پی سی ها میپردازیم. همچنین این تین کلاینت را از نظر فنی و مشخصات ظاهری بررسی خواهیم کرد. تین کلاینت اچ پی t520 یکی از تین کلاینت های بسیار محبوب کمپانی اچ پی برای کاربری های اداری است که نظر هر کاربری را به خود جلب خواهد کرد.

در این ویدئو به بررسی نقاط قوت این تین کلاینت نسبت به سایر تین کلاینت های بازار خواهیم پرداخت.

همچنین در ویدئوی معرفی این تین کلاینت شما با نحوه ی کار و اتصال این تین کلاینت به سرور و تبدیل شدن آن از تین کلاینت به زیروکلاینت آشنا خواهید شد و خواهید دانست که تین کلاینت های کمپانی اچ پی قابل انعطاف در تغییر کاربری خواهند بود. یکی از مزایای این تین کلاینت که در ویدئو معرفی این محصول خواهید دید اندازه کوچک آن است. این اندازه کوچک سبب شده تا این تین کلاینت به راحتی به پشت مانیتور متصل شده و تبدیل به یک آل این وان همه کاره شود.

در این ویدئو شما با تمامی خصوصیات تین کلاینت اچ پی مدل t520 آشنا خواهید شد و بدون شک شما هم پس از دیدن و کار کردن با آن لذت خواهید برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =